АВТОМАТИЗАЦІЯ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ В БЮДЖЕТНИХ ОРГАНІЗАЦІЯХ ТА УСТАНОВАХ НА БАЗІ ПРОГРАМИ "1С:ПРЕДПРИЯТИЕ" БУХГАЛТЕРІЯ ДЛЯ БЮДЖЕТНИХ УСТАНОВ УКРАЇНИ

Автори розробки:
Керівник – зав. каф. екон. кібернетики, доцент, канд. техн. наук Бабенко В.О.
Керівник-консультант – замісник директора компанії "Аудит-С" Головешко В.В.
Виконавці: доцент каф. екон. кібернетики, канд. екон. наук Щербаков П.А., інженери кафедри екон. кібернетики РуденкоЄ.М., Андрусенко Н.В.
   

 

Кафедра економічної кібернетики ХНАУ ім. В.В. Докучаєва та компанія "Аудит-С" – офіційний партнер компанії "1С" – пропонують установам і організаціям послуги щодо впровадження систем автоматизованого бухгалтерського обліку. Систему розроблено на базі програмної платформи «1С:Предприятие» – загальновизнаного лідера серед програмних засобів для автоматизації обліку та управління. Мереживний варіант системи дає змогу повністю автоматизувати бухгалтерський облік в організації, об’єднавши весь комплекс облікової інформації в одній інформаційній базі. Це забезпечує взаємопов’язаність облікових даних, доступ усіх облікових працівників і керівництва організації до даних, швидке автоматичне формування друкованих форм і звітів різного рівня аналітичності.
    Система має можливість взаємодії з програмними засобами Державного казначейства України, що дає змогу готувати весь комплект документації по роботі з казначейством у системі. Велика перевага системи – використання в ній програмної платформи "1С:Предприятие", яка є відкритою і допомагає змінювати і розвивати цю систему згідно з потребами замовника. Таку модернізацію може здійснювати і наш працівник, і спеціаліст самого замовника.
    Наші фахівці готові виконати весь комплекс робіт з реалізації проектів упровадження автоматизованого обліку: від передпроектного дослідження організації до навчання спеціалістів замовника програмуванню на вбудованій мові "1С".

    Головні етапи проекту:

  1. Передпроектне дослідження організації-замовника. Вивчення особливостей організації і технології обліку.
  2. Розробка технічного завдання щодо проекту автоматизації обліку.
  3. Інсталяція програмних засобів на робочих станціях користувачів і установка інформаційної бази.
  4. Налаштування програми з урахуванням особливостей ведення обліку в організації замовника.
  5. Допомога в заповненні довідників інформаційної бази.
  6. Навчання спеціалістів замовника технології ефективного використання програмного засобу.
  7. Доопрацювання облікової програми згідно з особливими потребами замовника.

    Після закінчення проекту впровадження ми надаємо нашим клієнтам супровід і технічне обслуговування.
    Роботи виконуються спеціалістами, які мають досвід розробки і впровадження систем автоматизації обліку й управління, що гарантує якість виконання робіт, стислі терміни впровадження та ефективність витрат бюджетних коштів на автоматизацію бухгалтерського обліку.

Вартість розробки договірна.

Контактна інформація:
Адреса: Україна, 62483, Харківська обл., Харківський р-н, п/в "Докучаєвське-2",
ХНАУ ім. В.В. Докучаєва, кафедра економічної кібернетики
тел.: (0572) 99-74-50
E-mail: office@knau.kharkov.uaОновлено: 21-03-2012, 13:25 / Переглядів: 3 372
 

Авторизація