ІНФОРМАЦІЙНО-ДОРАДНИЦЬКИЙ WEB-СЕРВІС ДЛЯ АГРОВИРОБНИКІВ ХАРКІВСЬКОГО РЕГІОНУ

Автори розробки:
керівник – зав. каф. екон. кібернетики, доцент, канд. техн. наук Бабенко В.О.
керівник-консультант – доцент, канд. техн. наук Біла І.М.
Виконавці: доцент каф. екон. кібернетики, канд. екон. наук Бутенко Т.А., ст. викладач каф. екон. кібернетики Сирий В.М., асистент каф. виробничого менеджменту Казакова І.В., аспірант каф. виробничого менеджменту Агарков А.О., студент факультету менеджменту і економіки Кльоп О.О. та ін.

    Актуальним напрямом розвитку інформаційних технологій є створення динамічних web-ресурсів та їх оптимізація для ефективної реєстрації в різних пошукових засобах, особливо при створенні ресурсів, передбачених для агровиробників.
    За пропозицією представника FAO OON, адміністратора проекту AgroWeb Network у країнах Центральної і Східної Європи Міхала Демеша в Харківському національному аграрному університеті ініційовано проект AgroWeb порталу інформаційних ресурсів Харківського регіону.
    Основною вимогою є створення якісного web-ресурсу, розробка інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу, який не залежить від браузера, ступеня підготовки користувача, а також його індексація в пошукових засобах.
    AgroWeb передбачає участь вчених, викладачів, галузевих фахівців, усіх зацікавлених у створенні електронного контенту web-сервісу в аграрному секторі економіки, який повинен містити такі обов’язкові компоненти, як службу дорадництва і систему дистанційної освіти. Мета проекту органічно пов'язана з проектом Європейської комісії eFarmer у межах програми eContent і єдиної аграрної політики в країнах ЄС.
    Реалізація проекту використовується в навчальному процесі, сприяє залученню творчої і матеріальної ініціативи виконавців.

    Основні завдання проекту:

  • забезпечення сільськогосподарського екстеншин-сервісу, професійних і наукових рекомендацій і рад;
  • управління інноваціями в області агропромислової індустрії (наукові дослідження і комерціалізація);
  • організація і керування сільськогосподарськими тематичними мережами і базами даних на основі Інтернет-доступу;
  • організація національних і міжнародних виставок, ярмарок, презентацій, конференцій;
  • забезпечення допоміжних і розширених освітніх програм у системі післядипломної освіти;
  • розвиток сільської місцевості.

    

 

Дизайн порталу базується на стилі вітчизняних і закордонних ресурсів AgroWeb-сервісу. Сайт перебуває в стані постійного оновлення і наразі складається з 12 розділів. Його попередня версія опублікована на ресурсі
http://www.agrowebkharkivregion.narod.ru/Оновлено: 21-03-2012, 13:28 / Переглядів: 1 381
 

Авторизація