Звіт ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція

 

    10-11 жовтня 2011 р. на кафедрі іноземних мов ХНАУ ім. В.В. Докучаєва пройшла ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми сучасної філології та методики викладання іноземних мов у навчальних закладах». Конференція була присвячена 195-й річниці нашого університету. В ній взяли участь 55 учасників з 14 навчальних закладів 7 міст України. Серед них науковці, які проводять дослідження у галузі філології, педагогіки та методики викладання іноземних та української мов у вишах.
    Пленарне засідання відкрив проректор з науково-педагогічної роботи, доктор педагогічних наук, професор Нагаєв В.М., який привітав усіх учасників конференції з початком роботи, побажав успіхів у роботі й закликав до співпраці працівників різних навчальних закладів.
    На пленарному засіданні виступили доктор філологічних наук, професор Чорний І.В. (ХНУВС), зав. кафедри філософії, кандидат філософських наук, доцент Заздравнов А.П., доктор філологічних наук, професор Піхтовнікова Л.С. (ХНУ ім. В.Н. Каразіна), зав. кафедри іноземних мов, кандидат філологічних наук, професор ХНАУ Герман Л.В. та зав. кафедри української та російської мов, старш. викладач Тихоненко О.В. Доповіді були присвячені проблемам сучасного літературознавства, філософським аспектам мови, інноваційним технологіям навчання іноземним мовам у сучасних умовах, питанням еколінгвістики та проблемі нормування української мови.
    В рамках конференції працювало 2 секції:

  • «Традиційні і новітні тенденції у розвитку філологічної науки» (керівник секції – професор ХНАУ Герман Л.В.);
  • «Сучасні технології та методики викладання іноземних мов у навчальних закладах: проблеми і шляхи їх вирішення» (керівник секції – доцент ХНТУСГ Дьолог О.С.).

    Під час конференції її учасники ознайомилися не тільки з науковими розробками своїх колег з інших навчальних закладів, а й обмінялися досвідом викладання іноземних мов в умовах Болонського процесу. Були розроблені рекомендації з удосконалення процесу навчання іноземним мовам та визначені шляхи їх упровадження у навчальний процес.
    Конференція сприяла поглибленню творчих зв’язків між науковцями різних вишів, з’ясуванню проблем, що постають перед сучасною філологією та педагогікою вищої школи, пошуку шляхів їх вирішення.
    Зав. кафедрои іноземних мов, кандидат філологічних наук,професор Герман Л.В.Оновлено: 30-01-2012, 21:45 / Переглядів: 1 839
 

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок