Абітурієнту кафедри філософії, історичних і соціальних дисциплін

 

Шановні абітурієнти!

Харківський національний аграрний університет ім. В. В. Докучаєва оголошує набір на спеціальність 054 «Соціологія» ОР "БАКАЛАВР" 

 

 

  Соціологія як галузь науки надає величезні можливості для реалізації в різних суспільних напрямах. Якщо ви маєте схильність до математики і статистики, то можете спеціалізуватися на методах дослідження та аналізі соціально-економічних процесів; при гуманітарному складі розуму, потягу до суспільствознавства, історії, літератури – вибрати політичну соціологію, етносоціологію, конфліктологію, соціологію культури, села, мас-медіа, реклами, молоді, сімї, освіти, соціальних інститутів тощо.  

  Соціолог володіє всім спектром методів і технологій збору та обробки соціологічної інформації: вміє організовувати і проводити соціологічні, маркетингові та політологічні дослідження (від розробки програми дослідження до надання конкретних рекомендацій з їх подальшою практичною реалізацією), опанував програми комп’ютерної обробки соціологічної інформації (SPSS, ОСА та ін.).

  Випускники зможуть успішно працювати у державних органах, військових та правоохоронних структурах, юридичних і консалтингових корпораціях, політичних, громадських, міжнародних організаціях та фондах на посадах:

 • керівник/аналітик, PR-спеціаліст соціологічних служб органів внутрішніх справ, СБУ, Міністерства оборони України, керівник соціологічних компаній, соціальних проектів;
 • журналіст, фахівець з мас-медіа та комунікацій з громадськістю (PR) в державних, комерційних та неурядових організаціях;
 • менеджер з персоналу (HR-менеджер), консультант з питань управління організацією;
 • державний службовець, фахівець з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю у державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування;
 • соціальний працівник у державних органах та структурах;
 • експерт аналітичних служб центральних органів державної виконавчої влади, експерт з вирішення соціальних конфліктів, експерт з організації та проведення виборчих, маркетингових та рекламних кампаній;
 • викладач соціогуманітарних та суспільно-політичних дисциплін;
 • дослідник інноваційних форм і методів освіти, в тому числі інклюзивної;
 • аналітик науково-дослідних установ і соціологічних служб;
 • консультант у політичних партіях, громадських і міжнародних організаціях. 


 

   Перший набір здобувачів-соціологів, 2019 р.

  

 

Інформація для вступу за спеціальністю 054 «Соціологія»

Інформаційні данні

Форми навчання

денна

заочна

Сертифікати УЦОЯО (ЗНО) на бюджетні і контрактні місця за кошти юридичних (фізичних) осіб

1. Українська мова і література

2. Математика

3. Історія України, або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія

1. Українська мова і література

2. Математика

3. Історія України, або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія

Вартість навчання за контрактом за кошти юридичних (фізичних) осіб

10 470 грн.

Місце в гуртожитку

Надається

 

 

  Мінімальна кількість балів будь якого конкурсного предмета ЗНО для допуску до участі в конкурсі – 100 балів. Дійсні сертифікати ЗНО 2018, 2019, 2020 та 2021 рр.

 

Шановні випускники технікумів і коледжів!

  Ви можете відразу стати студентом другого курсу денної або заочної форм навчання. Якщо ви маєте освітній ступінь молодшого бакалавра або освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста різного фахового спрямування, запрошуємо вас отримати найпрестижнішу із соціогуманітарних спеціальностей – соціолога.

  При вступі на основі диплома молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра або фахового молодшого бакалавра зарахування відбувається за результатами ЗНО з двох предметів та відповідного фахового вступного випробування. 

  Також на 2й курс зараховують бакалаврів і магістрівПри вступі на основі диплома бакалавра, спеціаліста, магістра зарахування відбувається за результатами фахового вступного випробування (співбесіди) з соціології (суспільствознавства). 

  Програму фахового вступного випробування з соціології дивіться на сайті університету, розділ «Вступ 2021»: ОС «Бакалавр» (вступ на основі диплома молодшого спеціаліста чи бакалавра або фахового молодшого бакалавра (бакалавра, спеціаліста, магістра)) : Програми вступних випробуваньСоціологія.

 

Контактна інформація

 • Харківський національний аграрний університет ім. В. В. Докучаєва, 62483, Харківська область, п/в «Докучаєвське2», навчальне містечко ХНАУ, тел. (057)99-72-70, е-mail:ofce@knau.kharkov.ua
 • Приймальна комісія:корпус 3, поверх 1, кімната 111, тел. (0572) 99-74-01

      е-mail: prkomkhnau@ukr.net

 • Кафедра філософії,  історичних і соціальних дисциплін: корпус 1, поверх 5, кімната 512, тел. (0572) 99-76-44

      е-mail: dphsd.knau@gmail.com

 Оновлено: 5-07-2021, 10:29 / Переглядів: 750
 

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок