Університет в міжнародних асоціаціях

  Міжнародна діяльність ХНАУ ім. В.В. Докучаєва спрямована на забезпечення його інтеграції з міжнародною університетською спільнотою, сприяння і створення оптимальних умов для академічної мобільності студентів та викладачів, реалізації спільних освітніх і наукових програм, підготовки наукових кадрів шляхом поглиблення академічної, наукової та культурної співпраці з міжнародними організаціями.

  Університет є активним членом таких міжнародних організацій:

 

Співдружність університетів Magna Charta – некомерційна організація, створена Університетом Болоньї. Мета – підтримувати і пропагувати основні університетські цінності та права, закріплені у Великій хартії університетів; сприяти розвитку єдиного європейського науково-освітнього простору.

 

Європейська асоціація університетів (European University Association) – організація, що об’єднує більше ніж 900 навчальних закладів із 47 країн. Мета – сприяти розвитку гармонійної системи європейської вищої освіти і науково-дослідної роботи, надаючи активну підтримку своїм членам як автономним інституціям у розвитку якості навчання, викладання та дослідницької роботи.Оновлено: 2-02-2021, 10:04 / Переглядів: 2 263
 

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок