Інформаційно-обчислювальний центр

Адреса

Україна, Харківська обл., Харківський р-н,

п/в «Докучаєвське-2»,

навч. міст. ХНАУ,

корпус 3, поверх 1, кімн. 109

Начальник центру

Попова

Ольга Миколаївна

0572- 997401

Email: popova_may@ukr.net

Спеціаліст

Корнієнко

Наталія Геннадіївна

Спеціаліст

Кучмасова

Тетяна Юріївна

Спеціаліст (перекладач)

Макарська

Євгенія Геннадіївна


Положення про ІОЦ

 

  Інформаційно-обчислювальний центр (ІОЦ) Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва – підрозділ, який було створено Наказом ректора, для забезпечення роботи єдиної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО).

  Єдина державна електронна база з питань освіти є автоматизованою системою збирання, реєстрації, оброблення, зберігання та захисту відомостей та даних з питань освіти. Власником Єдиної державної електронної бази з питань освіти є держава, розпорядником – Міністерство освіти і науки України, а технічним адміністратором – державне підприємство «Інфоресурс».

  Основними завданнями та задачами центру є збір, зберігання і захист персональних даних здобувачів та співробітників університету, відображення в ЄДЕБО статусу їх навчання та трудової діяльності. Формування наказів про зарахування та  випуск з навчального закладу.

  Одним із головних завдань центру є формування замовлень та виготовлення документів про освіту, єврододатків та студентських квитків, академічних довідок, дублікатів відповідних документів згідно вимог МОН України.

  Співробітники центру відповідальні за надання відомостей інформаційного характеру третім особам згідно вимог чинного законодавства та обробку статистичних даних (формування статистичної форми 2-3 нк та рейтингу університету тощо).Оновлено: 23-06-2021, 14:53 / Переглядів: 1 799
 

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок