Активні проекти університету

Czech Development Agency

  «Міжуніверситетська співпраця як інструмент підвищення якості обраних університетів в Україні» («Interuniversity cooperation as a tool to enhance the quality of selected universities in Ukraine»). Мета – посилення розбудови спроможності менеджменту, молодих учених, дослідників і студентів магістерських студій окремих українських університетів у галузі забезпечення якості наукових досліджень, співпраці з практикою та залучення громад.

  Контактна особа – Андрій Попов, д-р. екон. наук, професор, проректор з міжнародних зв’язків.

 

  «Зміцнення наукового потенціалу і співпраці українських університетів в АгроНаукових галузях» (“Enhancing scientific capacities and cooperation of Ukrainian universities in AgriSciences fields”). Мета – створення АгроНаукової платформи (AgriSciences Platform) та посилення АгроНаукових галузей в Україні за допомогою створення міждисциплінарних проектних груп науковців ЗВО України та Чехії.

  Контактна особа – Андрій Попов, д-р. екон. наук, професор, проректор з міжнародних зв’язків.

 

DAAD

  «Навчальний курс: Управління інтернаціоналізацією та німецько-українська академічна співпраця 2020–2021» («Training Course: Management of Internationalisation and German-Ukrainian Academic Cooperation 2020–2021»). Мета – навчання у сфері інтернаціоналізації та надання допомоги щодо створення або приєднання до відповідних національних і міжнародних мереж, формування міжнародного адміністративного потенціалу і відповідних професійних навичок, підтримка встановлення стійких інституційних контактів та мереж.

  Контактна особа – Андрій Попов, д-р. екон. наук, професор, проректор з міжнародних зв’язків.

 Оновлено: 2-02-2021, 10:10 / Переглядів: 2 431
 

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок