Академічна мобільність

ERASMUS + (КА-107)

  Академічна мобільність за програмою ERASMUS + базується на двосторонній угоді між Вищим професійним державним університетом в Нисі (Польща) та ХНАУ ім. В.В. Докучаєва.

Здобувачам вищої освіти ХНАУ ім. В.В. Докучаєва, які бажають навчатися протягом семестру у Вищому професійному державному університеті в Нисі за програмою ERASMUS +, необхідно надіслати до Офісу міжнародного співробітництва такі документи:

  • підтвердження кандидатури студента як студента за обміном від ХНАУ ім. В.В. Докучаєва;
  • заповнену та підписану форму заявки;
  • угоду про навчання. Цей документ описує навчальну програму і дисципліни, які студент має намір вивчати у Вищому професійному державному університеті в Нисі; є угодою між окремим студентом і залученою установою й укладається до виїзду студента за кордон;
  • перелік дисциплін, вивчених у ХНАУ ім. В. В. Докучаєва. Студент, який продовжуватиме семестрове навчання за кордоном за спеціальностями як «Менеджмент та інженерія», «Облік і фінанси», «Комп’ютерні науки», «Архітектура», надсилає список вивчених дисциплін у своєму університеті (англійська версія завіряється університетом).

  Кінцевий термін подання заявок: 15 червня – на осінній семестр, 15 листопада – для весняного семестру.

 

Порядок реєстрації студентів ERASMUS +

  Студенти за програмою ERASMUS +, прийняті до Вищого професійного державного університету в Нисі, після прибуття мають подати до Офісу міжнародного співробітництва такі документи:

  • копію документа, що посвідчує особу (закордонний паспорт або інший документ, що посвідчує особу та громадянство студента);
  • копію свідоцтва про медичне страхування (європейську карту медичного страхування або довідку);
  • копію свідоцтва про страхування, зокрема «страхування від нещасних випадків» і «відповідальність перед третіми особами» (копії готують заздалегідь);
  • дві фотографії розміром 3,5 х 4,5 см.

  Студенти повинні підтвердити вибір навчальних дисциплін та внести будь-які зміни до попередньо узгодженої програми в угоді про навчання.

  Координатор програми – Андрій Попов, проректор з міжнародних зв’язків, popov_andriy@knau.kharkov.ua

 

СЕМЕСТРОВЕ НАВЧАННЯ В ПОЛЬЩІ

  Студенти ХНАУ ім. В.В. Докучаєва мають змогу семестрового навчання в Поморській академії (м. Слупськ, Польща). Програма академічного обміну передбачає вивчення дисциплін з таких спеціальностей: 101 «Екологія», 103 «Науки про землю», 162 «Біотехнології та біоінженерія», 201 «Агрономія», 202 «Захист і карантин рослин», 051 «Економіка», 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», 073 «Менеджмент», 075 «Маркетинг», 242 «Туризм», 281 «Публічне управління та адміністрування».

  Знання іноземних мов (польської, англійської, німецької) заохочується, але не є обов'язковим (на початку семестру всі матимуть змогу пройти інтенсивний курс польської мови). Навчання для студентів ХНАУ ім. В.В. Докучаєва безкоштовне.

  Умови навчання та проживання протягом семестру. Студент повинен набрати 30 кредитів за семестр, із яких чотири кредити – польська мова. Навчальне навантаження становить 3–4 дні на тиждень, тому студенти матимуть можливості і для свого розвитку та подорожей, і для офіційного працевлаштування.

  У великому й компактному студмістечку є комфортабельні гуртожитки, студентське кафе, два студентських дискоклуби. Проживання в гуртожитку в тримісних кімнатах. Спільна кухня, пральня, санвузол на 5–6 кімнат. Харчування в студентському кафе. Безкоштовний Wi-Fi на всій території академії та студмістечка.

Деталі й актуальний каталог дисциплін розміщено за посиланням: https://ehms.apsl.edu.pl/e-rekrutacja/?rekr=98dce83da57b0395e163467c9dae521b

  Реєстрація і відправка документів на осінній семестр можлива до 15 вересня поточного року, на весняний семестр – до 20 грудня. Рекомендуємо реєструватися якомога раніше, оскільки оригінал запрошення йде поштою близько 2–3 тижнів.

  Навчання в академії починається з 1 жовтня 2020 р.

 Оновлено: 2-02-2021, 09:59 / Переглядів: 2 407
 

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок