Охорона праці,пожежна безпека, цивільний захист та техногенна безпека

ПЛАН ЗАХОДІВ

із відзначення Дня охорони праці в Україні у 2021 році під девізом

«Передбачати, готуватися та реагувати на кризи –

ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР»


:  Переглянути (завант.: 63)
Переглянути онлайн:  Переглянути
160.9 Kb   

День охорони праці - 28 квітня 2021 року пройде під девізом: «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи - інвестуймо зараз у стійкі системи БЗР»

  Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006, щороку 28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, в Україні відзначається День охорони праці.

  У 2021 році Міжнародна організація праці у цей день акцентує увагу на важливості зміцнення системи безпеки та здоров’я (далі БЗР), включно зі службами безпеки та охорони здоров’я як на національному рівні, так і на рівні підприємств. Саме тому Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі буде присвячений стратегіям зміцнення національних систем БЗР та спрямований на посилення життєстійкості та протидії нинішнім і майбутнім кризам з урахуванням винесених уроків і набутого досвіду в сфері праці.

  За рекомендацією Міжнародної організації праці девіз зазначеного заходу у 2021 році «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – – інвестуймо зараз у стійкі системи БЗР».

 

 

  "У відповідності з "Графіком проведення об'єктових тренувань з цивільного захисту на 2021 рік" в  університеті було проведено:

  1.  16 березня 2021 р. фахівцем навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Харківської області ХАРХАЛЬОВОЮ Л.І. було проведено протипожежні  інструкторсько-методичні заняття  з комендантами та працівниками гуртожитків і навчальних корпусів університету у цілях підготовки до об'єктових тренувань.
  2.   9 березня 2021 р. в гуртожитку № 3 університету проведено об'єктове тренування на протипожежну тематику з оповіщення та збирання формувань цивільного захисту університету з навчальною  тривогою і здійсненням заходів щодо швидкої евакуації працівників і мешканців гуртожитку у разі виникнення пожежі." 

 

 

 

 

 Оновлено: 19-11-2019, 09:45 / Переглядів: 4 762
 

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок