Стажування за кордоном

   Міжнародний досвід, професійні зв’язки та перспективи – все це можна легко отримати після стажування в одній із країн світу. Одним з важливих елементів навчального процесу є виробнича практика, та  професійне стажування студентів ХНАУ у сільськогосподарських підприємствах країн з розвиненою економікою.

   Міжнародне професійне стажування – чудовий додаток до вашого резюме. Маючи такий досвід, знайти хорошу роботу в Україні буде простіше. Найголовніше те, що ви зрозумієте, як працює сільськогосподарська галузь в іншій країні, зможете запозичити ідеї чи привезти додому нові стартапи. Програми професійних стажувань також передбачають перспективу працевлаштування.

   Професійні стажування стають доступними для студентів не раніше третього курсу, студенти ж молодших курсів мають можливість пройти виробничу практику за кордоном протягом літніх канікул.

   Порядок участі студентів у програмах практичного навчання за кордоном регламентується Положенням про проведення практики студентів аграрних вищих навчальних закладів України за кордоном затвердженим наказом № 264 Міністерства аграрної політики України від 15.06.2005 р., та відповідним Положенням про проведення практики  та стажування студентів Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва за кордоном, затвердженим ректором ХНАУ.


   Вимоги до кандидатів

   Програми стажування за кордоном

   Наші партнери

   Відгуки про стажування

   Безкоштовні ресурси для вивчення іноземної мови

Якщо вас зацікавила можливість проходження закордонної практики, запрошуємо звертатися за довідками до

Відділу міжнародної практики студентів, каб. 114, першого корпусу, тел. (99-71-78)

 

 Оновлено: 24-10-2016, 08:11 / Переглядів: 25 060
 

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок