Контакти
Наша адреса: 62483, Харківська область, Харківський район, п/в “Докучаєвське - 2”
Приймальня ректора: (057) 709-03-00, (057) 709-03-10
Приймальна комісія: (0572) 99-74-01, заступник відповідального секретаря: (066)-28-78-544
Email:
Канцелярія: office@knau.kharkov.ua Приймальна комісія: prkomkhnau@ukr.net |
|
РЕКТОРАТ |
||||
Додатковий код 0572, приклад: (0572)-99-00-00 |
||||
Ректор |
709-03-00 / 99-72-10 |
|||
Перший проректор |
Кукса Ігор Миколайович |
99-73-50 |
||
Проректор з науково-педагогічної роботи |
99-76-28 |
|||
Проректор з міжнародних зв'язків |
- |
|||
Проректор з економічної роботи та розвитку виробничої інфраструктури |
Швайка Ігор Олександрович |
|
||
Радник ректора, почесний ректор |
Євтушенко Микола Дмитрович |
99-72-05 |
||
Помічник ректора з соціально-економічного розвитку |
Сисоєва Світлана Ігорівна |
|||
Профком |
Синявіна Юлія Вікторівна |
99-72-40 |
||
Голова ОРСС |
||||
ДЕКАНАТИ, ІНСТИТУТИ |
||||
Агрономічний ф-т |
Романов Олексій Васильович |
99-77-20 |
||
Ф-т лісового господарства |
Ведмідь Микола Максимович |
99-71-70 |
||
Ф-т менеджменту і економіки |
Філімонов Юрій Леонідович |
99-72-35 / 99-72-03 |
||
Ф-т захисту рослин |
Забродіна Інна Вікторівна |
99-70-05 |
||
Ф-т інженерів землевпорядкування |
Князь Олександр Вікторович |
99-78-90 |
||
Ф-т обліку і фінансів |
Горох Олександр Володимирович |
99-74-20 |
||
Інститут міжнародної освіти та підвищення кваліфікації |
Волошан Михайло Михайлович |
99-71-30 |
||
Відділ підготовки іноземних громадян |
Герасименко Юлія Сергіївна |
99-77-77 |
||
Пащенко Юлія Валентинівна |
066-928-13-28 |
|||
Відділ міжнародної практики студентів |
Різак Оксана Сергіївна |
99-71-78 |
||
НАВЧАЛЬНИЙ ВІДДІЛ |
||||
Керівник відділу |
Пустовойт Тетяна Панасівна |
99-72-20 |
||
Керівник виробничої практики |
Марченко Станіслав Олександрович |
|||
Методист |
Дегтярьова Галина Олександрівна |
|||
Методист |
Токар Катерина Володимирівна |
|||
Секретар |
Гела Наталія Миколаївна |
|||
Практичний психолог |
Ляшко Інна Андріївна |
050-567-94-71 |
||
НАУКОВО-ДОСЛІДНА ЧАСТИНА |
||||
Керівник науково-методичного відділу |
Міхєєв Валентин Григорович |
99-76-28 |
||
Завідувач аспірантури та докторантури |
Бухало Олена Василівна |
99-73-01 |
||
Вчений секретар |
Масленніков Дмитро Ігорович |
|||
Секретар вченої ради університету |
Ульянова Алла Володимирівна |
|||
Диспетчер |
Гелла Наталія Павлівна |
99-76-28 |
||
Редакційно-видавничий відділ |
Васільєва Оксана Вікторівна |
99-72-70 |
||
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ ТА ЄДЕБО |
||||
Відповідальний секретар приймальної комісії |
Пономарьова Марина Сергіївна |
99-74-01 |
||
Заступник відповідального секретаря |
Винограденко Сергій Олександрович |
|||
Секретар приймальної комісії |
Малютіна Наталія Іванівна |
|||
Керівник інформаційно-обчислювального центру ЄДЕБО |
Попова Ольга Миколаївна |
|||
ВІДДІЛ ЛІЦЕНЗУВАННЯ ТА ІНФОРМАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ |
||||
1-308 |
||||
Керівник відділу |
Кованець Ірина Іванівна |
99-72-91 |
||
Адмін |
Власенко Ігор Іванович |
|||
1-317 |
||||
Уповноважена по соціальним стипендіям |
Брайнінгер Ольга Іванівна |
99-71-90 |
||
Бібліотека | ||||
Редактор газети «Знання» |
Жидких Ірина Петрівна |
99-71-23 |
||
СЛУЖБИ АДМІНСТРАТИВНО-ГОСПОДАРСЬКОЇ ЧАСТИНИ |
||||
Головний бухгалтер |
Бабарика Яна Василівна |
99-73-68 |
||
Заступник головного бухгалтера |
Солодько Ксенія Петрівна |
99-70-68 |
||
Заступник гол. бух. з планово-фінансових питань |
Сенічкіна Олена Миколаївна |
99-73-55 |
||
Начальник відділу кадрів |
Сергєєва Ірина Михайлівна |
99-70-90 |
||
Завідувач канцелярії |
Маршала Тетяна Олексіївна |
99-72-30 |
||
Директор фундаментальної бібліотеки |
Довгалюк Світлана Олександрівна |
99-71-23 |
||
Завідувач архіву |
Золотарьова Валентина Григорівна |
99-78-50 |
||
Юрисконсульт |
Зуєв Віктор Володимирович |
99-72-80 |
||
Головний інженер |
Марченко Олександр Станіславович |
99-70-21 |
||
Головний енергетик |
Аулов Іван Васильович |
|||
Інженер з пожежної безпеки |
Ковальчук Сергій Олександрович |
|||
Інженер з охорони праці |
Божко Ольга Вікторівна |
709-02-83 |
||
Завідувач складу |
Репуло Лариса Анатоліївна |
99-74-80 |
||
Завідувач студентської їдальні |
Тітова Тетяна Федорівна |
99-77-70 |
||
АГРОНОМІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ |
||||
Агрохімії |
Філон Василь Іванович |
99-79-44 |
||
Генетики, селекції та насінництва |
Гопцій Тетяна Іванівна |
99-76-50 |
||
Ґрунтознавства |
Дегтярьов Василь Володимирович |
99-79-90 |
||
Загальної хімії |
Свіщова Яна Олександрівна |
99-78-90 |
||
Землеробства ім. О.М. Можейка |
Шевченко Микола Вікторович |
99-78-10 |
||
Мовних дисциплін |
Герман Людмила Володимирівна |
99-76-10 |
||
Педагогіки, психології та права |
Євсюков Олександр Феліксович |
99-77-65 |
||
Технічного забезпечення агропромислового виробництва |
Михальченко Степан Адамович |
99-74-56 |
||
Технології виробництва і переробки продукції тваринництва |
Мирось Віталій Васильович |
99-78-40 |
||
Плодоовочівництва та зберігання |
Яровий Григорій Іванович |
99-75-53 |
||
Рослинництва |
Рожков Артур Олександрович |
99-77-40 |
||
ФАКУЛЬТЕТ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА |
||||
Лісівництва ім. Б.Ф. Остапенка |
Карпець Юрій Вікторович |
99-76-80 |
||
Лісових культур і меліорації |
Распопіна Світлана Петрівна |
99-72-56 |
||
Лісоуправління, лісоексплуатації та безпеки життєдіяльності |
Пастернак Володимир Петрович |
99-76-80 |
||
Садово-паркового господарства |
Булат Андрій Геннадійович |
99-76-40 |
||
Філософії, історичних і соціальних дисциплін |
Кравцов Анатолій Іванович |
99-76-44 |
||
ФАКУЛЬТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ І ЕКОНОМІКИ |
||||
Інформаційних технологій, консалтингу і туризму |
Бутенко Тетяна Андріївна |
709-03-01 |
||
Маркетингу, підприємництва і організації виробництва |
Білоусько Таміла Юріївна |
99-71-60 |
||
Менеджменту і адміністрування |
Гуторов Олександр Іванович |
99-72-58 |
||
Прикладної економіки і міжнародних економічних відносин |
Ломовских Людмила Олександрівна |
99-79-26 |
||
ФАКУЛЬТЕТ ЗАХИСТУ РОСЛИН |
||||
Ботаніки і фізіології рослин |
Колупаєв Юрій Євгенійович |
99-70-35 / 99-73-52 |
||
Екології та біотехнології |
Дяконов Василь Іванович |
99-71-05 |
||
Зоології та ентомології ім. Б.М. Литвинова |
Євтушенко Микола Дмитрович |
99-72-05 |
||
Фітопатології |
Туренко Володимир Петрович |
99-70-60 |
||
ФАКУЛЬТЕТ ІНЖЕНЕРІВ ЗЕМЛЕВПОРЯДКУВАННЯ |
||||
Геодезії, картографії та геоінформатики |
Ачасов Андрій Борисович |
99-78-80 |
||
Земельного проектування |
Петренко Олександр Якович |
99-75-16 |
||
Планування території населених пунктів та будівництва |
Гопцій Олександр Борисович |
|
||
Управління земельними ресурсами і кадастру |
Кошкалда Ірина Віталіївна |
99-79-00 / 99-79-20 |
||
Фізики та вищої математики |
Рохманов Микола Якович |
99-75-30 / 99-89-17 |
||
Фізичного виховання |
Трегуб Костянтин Миколайович |
99-75-10 |
||
ФАКУЛЬТЕТ ОБЛІКУ І ФІНАНСІВ |
||||
Бухгалтерського обліку і аудиту |
Василішин Станіслав Ігорович |
99-74-10 |
||
Економічної теорії |
Пасемко Галина Павлівна |
99-77-44 |
||
Статистики і економічного аналізу |
Ярова Валентина Василівна |
99-73-71 |
||
Фінансів |
Олійник Олександр Васильович |
99-70-79 |
||
НАВЧАЛЬНЕ МІСТЕЧКО |
||||
Директор студмістечка |
Піоваров Юрій Олексійович |
99-72-01 |
||
КОРПУСИ |
ГУРТОЖИТКИ |
|
||
1 |
99-70-01 |
1 |
99-72-15 |
|
2 |
99-70-70 |
2 |
99-73-15 |
|
3 |
99-74-80 |
3 |
99-74-15 |
|
4 |
99-79-50 |
4 |
99-74-45 |
|
5 |
99-72-01 |
5 |
99-75-45 |
|
Актова зала |
99-72-50 |
6 |
99-74-63 |
|
|
|
7 |
392-32-28 |
|
Роганська селищна рада |
Черненко Марія Вікторівна |
740-71-51 / 742-72-46 факс / 740-71-61 бух. / 740-73-42 |
||
Роганський аграрний ліцей |
Псюрник Микола Михайлович |
99-78-56 |
||
Роганська гімназія |
Меленті Віра Ісмаілівна |
740-72-79 |
||
Пошта |
Гоцкало Оксана |
709-03-20 |
||
Електронні пошти |
Канцелярія – office@knau.kharkov.ua Агрономічний факультет – agrofak@knau.kharkov.ua Факультет лісового господарства – flg@knau.kharkov.ua Факультет захисту рослин – fzr_dekanat@ukr.net Факультет менеджменту і економіки – facultet_mie@ukr.net Факультет інженерів землевпорядкування – fiz@knau.kharkov.ua Факультет обліку і фінансів – oblik-fin@knau.kharkov.ua |
У м. Харкові проїзд від станції метро «Індустріальна» автобусами № 200 або № 186 до зупинки «Агроуніверситет».