ВИМОГИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ЩОДО УЧАСТІ В ERASMUS+

 Програма обміну ERASMUS + базується на двосторонніх угодах між Вищим професійним державним університетом в Нисі та ХНАУ ім. В.В. Докучаєва.

 Здобувачам вищої освіти ХНАУ ім. В.В. Докучаєва, які бажають навчатися протягом семестру у Вищому професійному державному університеті в Нисі за програмою ERASMUS +, необхідно надіслати до Офісу міжнародного співробітництва такі документи:

  • підтвердження кандидатури студента як студента за обміном від ХНАУ ім. В.В. Докучаєва;
  • заповнену та підписану форму заявки;
  • Угоду про навчання. Цей документ описує навчальну програму і дисципліни, які студент має намір вивчати у Вищому професійному державному університеті в Нисі, є угодою між окремим студентом і залученою установою й укладається до виїзду студента за кордон;
  • перелік дисциплін, вивчених у ХНАУ ім. В. В. Докучаєва. Студент, який продовжуватиме семестрове навчання за кордоном за такими спеціальностями, як "Менеджмент", "Фінанси", "Інформатика", "Охорона природи", "Архітектура", надсилає список вивчених дисциплін у своєму університеті (англійська версія завіряється університетом).

 Кінцевий термін подання заявок – 15 червня на осінній семестр, 15 листопада – для весняного семестру.

  

Порядок реєстрації студентів ERASMUS +

 Студенти за програмою ERASMUS +, прийняті до Вищого професійного державного університету в Нисі, після прибуття повинні подати такі документи до Офісу міжнародного співробітництва:

  • копію документа, що посвідчує особу (закордонний паспорт або інший документ, що посвідчує особу та громадянство студента).
  • копію свідоцтва про медичне страхування (європейську карту медичного страхування або довідку).
  • копію свідоцтва про страхування, зокрема "страхування від нещасних випадків" і "відповідальність перед третіми особами" (копії готують заздалегідь).
  • дві фотографії розміром 3,5 х 4,5 см.

 Студенти повинні підтвердити вибір навчальних дисциплін та внести будь-які зміни до попередньо узгодженої програми в Угоді про навчання.Оновлено: 22-12-2020, 10:36 / Переглядів: 2 188
 

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок