Університет в міжнародних рейтингах

  Одним із стратегічних завдань розвитку ХНАУ ім. В.В. Докучаєва як освітньо-наукового закладу є максимальне наближення до основних показників провідних університетів України та світу.

  У поточному році університет вперше взяв участь у рейтингу закладів вищої освіти U-Multirank 2021, який містить інформацію про діяльність 1800 закладів вищої освіти з 92 країн світу. Особливістю рейтингу 2021 р. є виділення пріоритетних предметних галузей – агрономії та соціології. Результати рейтингу будуть опубліковані навесні поточного року.

  U-Multirank ranking – багатовимірний рейтинг, який розроблено й упроваджено з ініціативи Європейської комісії. U-Multirank дозволяє порівнювати освітні організації як у цілому, так і за конкретними навчальними програмами.

  Webometrics ranking of world’s universitiesодин із рейтингів університетів світу, за яким аналізують ступінь представлення діяльності університетів в інтернет-просторі. Рейтинг Webometrics є найбільшим академічним рейтингом вищих навчальних закладів. Мета рейтингу Webometrics – заохочувати академічну присутність у мережі Інтернет, сприяти обміну науковими і культурними надбаннями університетів спільноті.

  ХНАУ ім. В.В. Докучаєва займає 167 сходинку з-поміж 317 університетів України.

 

 

 Оновлено: 2-02-2021, 10:06 / Переглядів: 2 821
 

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок