Міжнародне співробітництво й академічна мобільність кафедри філософії, історичних і соціальних дисциплін

  Нечітайло Ірина Сергіївна брала участь у розробці грантових заявок:

  • The ‘New Ukrainian School»: building trust of teachers and parents as key stakeholders” – в межах проекту ”Trust in Governance: education, languages, policies”; H
  • "Educational discourse and quality of education: theoretical foundations and methods of research (experience of Western-European scientists)", Jean Monnet Module.
  • “Methods of researching social inequality reproduction in the educational system: European experience and domestic practice.

  Брала участь у реалізації грантових проектів MILETUS «Розвиток потенціалу студентської мобільності у вищій освіті Україні і Сербії» (574050-EPP-1-2016-1-DE-EPPKA2-CBHE-SP) в межах програми Erasmus+. КА2: Розвиток потенціалу в сфері вищої освіти. Організація-донор: Європейська комісія, виконавче агентство з освіти аудіовізуальним засобам і культурі.

Проходила міжнародне стажування за програмою ЕС Еразмус+ «MILETUS» за темою «Побудова потенціалу студентської мобільності у вищій освіті України і Сербії», Hamburg University of Technologies, Гамбург (Германия), жовтень-грудень 2018 р.

  Голікова Олена Михайлівна налагодила співробітництвао університету з польськими науковими закладами, з якими Харківський агроуніверситет має спільне історичне минуле з 1816 до 1914 рр.: Державним науково-дослідним інститутом рослинництва і ґрунтознавства в Пулавах (польською – Instytut Uprawy Nawozenia i Gleboznawstwa Paсstwowy Instytut Badawczy) та Варшавським університетом наук про життя – Головною школою сільського господарства у Варшаві (англійською – Warsaw University of Life Sciences; польською – Szkoły Głуwnej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie). Сьогодні ці польські центри аграрного знання мають тісні наукові контакти з докучаєвським університетом у Харкові.

  У 2019 р. на базі ХНАУ за участі учених Державного науково-дослідного інституту рослинництва і ґрунтознавства в Пулавах відбулась Міжнародна конференція, происвячена 125-річчю першої у світі кафедри генетичного грунтознавства та 150-річчю Ново-Олександрійського інституту сільського госпордарства та лісівництва. За результатами конференції у науковому збірнику польського інституту «Polish Journal of Agronomy», 2019, № 39 надруковано статтю, присвячену спільній історії Інституту в Пулавах та ХНАУ ім. В. В. Докучаєва (автори: ректор ХНАУ, професор О. В. Ульянченко, професор В. В. Дегтярьов, професор кафедри О. М. Голікова).

  Борюшкіна Оксана Володимирівна проходила міжнародне стажування за програмою « Інновації в освіті. Інноваційні технології викладання фахових дисциплін» Катовіце, (Польща), січень-квітень 2021р.



Оновлено: 8-07-2021, 08:36 / Переглядів: 133
 

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок