Наукові роботи і наукові школи факультету лісового господарства

  Ліцензія № 363786, серія АВ на надання освітніх послуг за напрямом «Лісове і садово-паркове господарство» за спеціальністю «Лісове господарство» видана згідно з рішенням Державної акредитаційної комісії (протокол № 68 від 27.11.2007 р.) та наказом Міністерства освіти України № 2144-Л від 04.12.2007.

 

   Нині на факультеті навчається 223 студенти денної форми навчання, у тому числі 74 магістри, 252 студенти заочної форми навчання, у т. ч. 99 магістрів.

   Підготовку фахівців на факультеті лісового господарства здійснює висококваліфікований професорсько-викладацький склад кафедр, який нараховує 39 осіб, в тому числі 33 викладачі з вченими ступенями. На факультеті працює 7 докторів наук, з них 5 – професори, 26 кандидатів наук, професорів університету та доцентів. На фахових кафедрах працюють 32 особи, з них з вченим званням 26 викладачів (81,3%). Лекційні курси провідних дисциплін читаються професорами, докторами наук та досвідченими доцентами, кандидатами наук. Науково-педагогічна кваліфікація всіх викладачів випускових кафедр відповідає дисциплінам, що вони викладають.

   Викладачі факультету приймають активну участь у вдосконаленні навчально-методичного процесу. Вони є співавторами 5 програм зі спеціальності «Лісове і садово-паркове господарство» та 4 програм дисциплін, затверджених і рекомендованих до використання Міністерством аграрної політики України і Міністерством освіти і науки України зі спеціальності "Лісове і садово-паркове господарство".

   Матеріально-технічна база факультету включає 24 навчальні аудиторії, лабораторію насінництва і розсадництва кафедри лісових культур, музей природи, дендрологічний парк ХНАУ, лісовий розсадник, розарій та ДП «Скрипаївське навчально-дослідне лісове господарство».

    Студенти забезпечені житлом на 100%. До їх послуг гуртожиток на 380 місць з усіма зручностями. У гуртожитку, крім житлових кімнат, є кухні, побутові і навчальні кімнати, кімнати для відпочинку, спортивний зал. Біля гуртожитку є ігрові майданчики для гри у волейбол, баскетбол і футбол.

    До послуг студентів університетський актовий зал на 850 місць, спортивний і тренажерні зали, спортивні секції, хореографічні та вокальні колективи.

 

Науково-дослідна робота

   Напрямок наукової роботи факультету лісового господарства: дослідження особливостей формування лісостанів, удосконалення технологій і способів лісогосподарських заходів, а також лісовідновлення і лісорозведення в переважаючих типах лісу природних зон Лівобережної України.

 

Наукові школи факультету лісового господарства:

  • лісоекологічно-типологічна школа професора Б.Ф. Остапенка;
  • лісознавчо-селекційна школа професора С.С. П’ятницького;
  • лісомеліоративна школа професора М.А. Лохматова.

   На факультеті працюють гуртки з лісівництва, лісознавства, таксації, дендрології, ландшафтного озеленення, лісових культур, біометрії, лісової меліорації, мисливствознавства, історії і культури України.

Десять років поспіль оргкомітет факультету організовує проведення І туру олімпіади з лісівництва, лісових культур, таксації (з теоретичної частини).

 



Оновлено: 8-02-2021, 12:04 / Переглядів: 405
 

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок