Романов Олексій Васильович

 

     Декан агрономічного факультету, кандидат с.-г. наук, доцент.

У 2006 р. захистив кандидатську дисертацію з теми "Ресурсозберігаючі технології вирощування насіння буряка столового".

   Напрям наукової роботи – ресурсозберігаючі та енергоефективні технології вирощування овочевих рослин у відкритому ґрунті.

   Основні наукові праці: має понад 40 опублікованих наукових праць, з них одна монографія, три патенти, три стандарти.

  • наукові праці

Народився 2 березня 1978 року в с. Азовське Першотравневого району Донецької області.

У 1995 р. вступив до Харківського державного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва на агрономічний факультет, у 2000 р. закінчив його і отримав диплом ученого агронома. Після закінчення працював на посаді молодшого наукового співробітника на Носівській селекційній дослідній станції, виконував обов’язки завідувача лабораторії селекції цибулі.

    У грудні 2001 р. вступив до аспірантури Інституту Овочівництва і баштанництва Національної академії аграрних наук України. Після закінчення аспірантури, працював на посадах молодшого наукового співробітника, наукового та старшого співробітника лабораторії землеробства цього ж інституту. У 2005 р. був прийнятий на посаду викладача кафедри плодоовочівництва та зберігання Харківського НАУ ім. В.В. Докучаєва, з 2006 р. переведений на посаду старшого викладача.

   У 2006 р. захистив дисертаційну роботу на здобуття наукового ступеня кандидата сільськогосподарських культур за темою: "Ресурсозберігаюча технологія виробництва насіння буряку столового".

     У 2007 р. переведений на посаду доцента кафедри плодоовочівництва та зберігання. З грудня 2010 р. по жовтень 2012 року працював на посаді начальника науково-дослідної частини Харківського НАУ ім. В.В. Докучаєва. З вересня 2012 року по теперішній час - декан агрономічного факультету ім. В. В. Докучаєва.

   Коло наукових інтересів – ресурсозберігаючі та енергоефективні технології вирощування овочевих рослин у відкритому грунті. За результатами досліджень опубліковано понад 33 наукових праць, 3-  патенти та 5 – навчально-методичні праці.



Оновлено: 29-03-2013, 09:40 / Переглядів: 7 002
 

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок